Připravte se na parné léto už teď a ušetřete při nákupu klimatizace Daikin

Chladit byste za tropických dnů měli nejen ložnici, ale i další místnosti, kde trávíte hodně času. A právě proto jsou tu velice výkonné a přitom úsporné domácí klimatizace Daikin ve variantě multisplit. S jedinou venkovní jednotkou můžete klimatizovat až v 5 místnostech. Čtvrtou nebo pátou vnitřní jednotku od nás přitom získáte v akci zdarma! Jak na to?

Akce platí až do 28. 2. 2021 na nákup klimatizací Perfera u všech prodejců Daikin, kde slevu na tento typ produktu dostanete automaticky – tedy čtvrtou jednotku (v případě, že chcete chladit či vytápět 4 místnosti), nebo pátou vnitřní jednotku (v případě, že chcete chladit či vytápět celkem 5 místností) získáte zdarma.

Jaké jsou výhody řešení multisplit?

  • Šetříte prostor – místo 4 nebo 5 venkovních jednotek máte jen jednu. Pokud ji navíc musíte mít třeba na balkoně, oceníte, že venkovní klimatizační jednotky Daikin patří k nejštíhlejším na trhu.
  • Šetříte svoji peněženku – systém je účinnější než v případě sestavy s jednou venkovní a jednou vnitřní jednotkou. Klimatizace je vlastně tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. 80 % energie si bere ze vzduchu a jen 20 % ze sítě. Perfera má energetickou třídu A+++.
  • Můžete chladit či naopak vytápět až pět místností. Regulovat však můžete každou vnitřní jednotku odděleně. Tím si doma vytvoříte přesně takové prostředí, jaké je vám příjemné. Žádné přecházení z vyklimatizované ložnice do rozpálené kuchyně.
  • Perfera vám v každé místnosti vzduch také vyčistí. Využívá technologii Daikin Flash Streamer, která aktivně odstraňuje ze vzduchu prach, alergeny, jedovaté těkavé látky, bakterie, viry atd. a to s účinností až 99,9 %!
  • Perfera se vám bude líbit i na pohled. Zároveň jejím používáním nezatěžujete životní prostředí. Využívá obnovitelný zdroj energie a ekologičtější chladivo R-32.

Tak neváhejte a napište nám o nezávaznou kalkulaci.