Připojte se na webinář a získejte informace o dotaci: Oprav dům po babičce!

V rámci online webináře si projdeme možnosti čerpání dotace z dotačního programu Oprav dům po babičce. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech rodinných domů.

Termín webináře: 07. 11. 2023 18:00

Zajímavostí této dotace je možnost čerpat dotaci a zvýhodněný úvěr před realizací energetických opatření. Dotace na zateplení činí až 1.000.000 Kč a celková dotace se může dostat až na úroveň 1.750.000 Kč. Dopředu tedy nepotřebujete vlastní finanční zdroje pro energetickou renovaci. Dále je zde také rodičovský příspěvek ve výši 50.000 Kč na jedno dítě.

Projdeme si možnosti snížení provozních nákladů, zvýšení energetické soběstačnosti, čerpání dotací, vyčíslení investičních nákladů a doby návratnosti opatření.

Vyřídíme to za Vás


Pokud přemýšlíte o možnosti využití těchto dotací, tak Vám můžeme nabídnout počáteční bezplatnou konzultaci. Následně pro Vás můžeme zpracovat kompletní podklady pro dotaci (projektovou dokumentaci a energetické hodnocení) a samotnou dotaci pro Vás vyřídit.

V průběhu webináře bude fungovat online chat pro Vaše otázky, pokud ale víte svoji otázku již nyní, pošlete ji na zidek@gservis.cz a bude vám v rámci živého vysílání zodpovězena.

Přihlásit se na webinář

Přidejte si událost do kalendáře: