Léto s úsměvem. Získejte 10 000 Kč zpět z nákupu klimatizace Daikin

První tropické dny jsou za rohem, proto jsme pro vás připravili soutěž s možností získat 10 000 Kč zpět z nákupu nástěnné klimatizace Daikin. Výherce budeme vybírat každý týden až do konce července. Všechny podrobnosti najdete zde.

Pokud jste ještě na vážkách

Klimatizace Daikin 

  • Fungují jako tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, jsou tedy energeticky velmi úsporné (energetická třída A+++).
  • Disponují vysoce účinnou technologií čištění vzduchu Flash Streamer, která dokáže odstranit nejen nejrůznější alergeny ale např. i těkavé organické sloučeniny, které se uvolňují z koberců, podlahových krytin a dalších materiálů v interiéru, aniž o tom víme.
  • Vynikají nízkou hlučností – prakticky neslyšným chodem (19 dB), u něhož můžete nerušeně spát.
  • Nabízí ovládání přes wi-fi nebo týdenní časovač, abyste přicházeli do již příjemně vychlazeného domova, který se ale vychladil pozvolna, s nízkou spotřebou energie.
  • Sbírají ocenění i za svůj design (např. vnitřní jednotka klimatizace Stylish získala iF DESIGN AWARD i cenu Red Dot).
  • Udržují se snáz než třeba digestoř. Jednoduše omyjete nebo očistíte smetáčkem prachový filtr. Ostatní filtry jsou bezúdržbové.
  • Využívají ekologičtější chladivo R-32. Prvním výrobcem, který toto chladivo vyvinul a začal využívat ve svých výrobcích, byla právě společnost Daikin. Patent na toto chladivo ale s ohledem na ochranu životního prostředí uvolnila i pro ostatní výrobce klimatizací.

Pochybnosti rozptýleny? Tak zkuste „Léto s úsměvem“

Pokud už jste rozhodnutí si letos nástěnnou klimatizaci pořídit a nadchly vás právě klimatizace Daikin, můžete zkusit své štěstí v soutěži. Veškeré informace najdete zde. Stačí odpovědět na naše kvízové otázky + co nejlépe tipnout teplotu vzduchu na Milešovce v 8:00 příští pondělí a 10 000 Kč vám z nákupu klimatizace vrátíme zpět.

Více informací


Daikin Europe N.V. je předním světovým výrobcem a dodavatelem zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci (HVAC), včetně řešení zahrnujících tepelná čerpadla a chladicí agregáty.

S pomocí vlastních značkových technologií s nákladově efektivními řešeními se snažíme utvářet budoucí trendy v oblasti systémů pro vytápění, chlazení, větrání a mrazení a dodávat zákazníkům produkty Daikin poskytující maximální pohodlí, na něž se mohou vždy spolehnout.

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4-Michle
Tel.: +420 221 715 700
E-mail: office@daikin.cz
www.daikin.cz