Novinky BEST 2021

Za okny pomalu roztává sníh a vy už nedočkavě vyhlížíte jaro, které je již za rohem. Právě teď je ten správný čas se pořádně připravit na plánované úpravy vašeho domu a zahrady. Právě teď je ten správný čas vybrat dlažbu, obrubníky, plot a další betonové prvky, které budou vaší terase a zahradě sloužit po dlouhá léta. Vybrat správnou dlažbu či plot navíc nebylo nikdy jednodušší. Díky novému e-shopu BEST máte všechny produkty, informace k nim a možnost nákupu na jednom místě. Stačí si jen vybrat.

Seznamte se s novinkami, které si pro vás v BESTu pro letošní rok nachystali. Zcela nová barva, terasová dlažba nebo sloupkový prvek. Na tyto a mnohé další se můžete v sortimentu společnosti BEST letos těšit.

Nový přírůstek oblíbeného plotového systému BEST – MAESTRA

Zaujmout hned na první pohled? Pro plotový systém BEST – MAESTRA žádný problém. Nově je navíc doplněný o další prvek určený výhradně na výstavbu sloupků. Vždy se přitom můžete spolehnout, že vydrží ve skvělé kondici spoustu let.

Prohlédnout produkt

Barevné spektrum rozšířeno o COLORMIX MOKA

Šedá nebo bílá? Dejte sbohem běžným barvám, vylaďte svou dlažbu novou barvou COLORMIX MOKA a pohled na vaši terasu nebude nikdy nudit. Barvu COLORMIX MOKA najdete v povrchu STANDARD, SAMETOVÝ UV, ULTRA UV a ANTICO u všech nejprodávanějších dlažeb.

Prohlédnout produkt

Objevte krásu zahradní dlažby BEST – BRILA s obdélníkovým tvarem

Vyberte si pro vaši zahradu to nejlepší. Dlažba BEST – BRILA splňuje všechny předpoklady moderní dlažby. Jednoduchý formát větších rozměrů zajistí eleganci, snadnou pokládku i údržbu. Skvěle ji využijete na terasu, k bazénu nebo na příjezdovou cestu.

Prohlédnout produkt

Formátů dlažby BEST – GIGANTICKÁ není nikdy dost

Velké formáty doslova zaplavují terasy, zahrady a příjezdové cesty rodinných domů. Od letošního roku v BESTu už tak široký výběr dlažby BEST – GIGANTICKÁ rozšířili o formáty 60x60x8 cm a 50x50x12 cm. Vyberte si tu svou.

Prohlédnout produkt

Dopřejte dlažbu BEST – BOHEMA i svému autu 

Venkovní dlažba BEST – BOHEMA patří mezi nejoblíbenější dlažby společnosti. Nově ji najdete také s výškou 8 cm. Právě tyto dlaždice skvěle využijete při budování příjezdové cesty nebo parkovacího stání. Mrazuvzdornost a 20letá záruka jsou samozřejmostí.

Prohlédnout produkt


BEST, a.s.

Největší český výrobce betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu nabízí: betonové dlažby, velkoformátové dlažby a dlažby na terasu, betonové obrubníky, odvodňovací žlaby, betonové palisády a schodiště, betonové plotové prvky a opěrné zdi, ztracené bednění či zdicí systém BEST – UNIKA.

Rybnice 148
331 51 Kaznějov
Tel.: 373 720 111
E-mail: best@best.info
www.best.info