Známe stínění, které ušetří až 40 % nákladů na vytápění i klimatizaci. Jmenuje se ROMA

Mít doma stín, příjemné klima a ještě ušetřit. To je kombinace, kterou oceníte (nejen) v nových domech. Klíč je v tom zvolit kvalitní stínění. Z vlastní zkušenosti proto doporučujeme rolety a žaluzie ROMA.
Stínicí technika ROMA v sobě spojuje kvalitní materiály a chytré technologie. A k tomu využívá zkušenosti, které tato značka za 30 let na trhu získala.
Velkou výhodou stínění ROMA je, že ho můžete ovládat pomocí mobilu nebo zapojit do systému pro chytrou domácnost. Díky tomu bude maximálně efektivní.
A každý rok vám ušetří až 40 % nákladů na vytápění i klimatizaci.
Vyberte si, jestli dáte přednost:

  • venkovním žaluziím,
  • venkovním roletám
  • nebo screenovým roletám.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie ROMA si zamilovala řada našich klientů. Oceňují zejména:

  • jejich pevnost a odolnost,
  • různé způsoby montáže
  • a výběr z řady tvarů a barev.

Díky tomu je snadno sladíte se vzhledem svého domu. Navíc vám pomůžou zajistit bezpečí. Stačí vybrat CDL lamely, které se překrývají, a odolávají tak i tomu nejsilnějšímu větru. A díky pojistce proti nadzvednutí ochrání váš dům před zloději.

Zároveň si u nich sami regulujete světlo podle potřeby. Stačí sklopit jen některé lamely.

Můžete tedy například zakrýt spodní část okna a horní nechat odkrytou – získáte tak soukromí a přitom máte nerušený výhled.
Kromě toho je můžete ovládat pomocí dálkového ovladače i z telefonu. Nebo je rovnou zapojte do systému pro chytrý dům. A žaluzie samy poznají, kdy se mají spustit.

Chci venkovní žaluzie

Venkovní rolety

Venkovní rolety nabízejí spolehlivou ochranu před sluncem, větrem i před zloději. Výborně totiž izolují a vytvářejí okolo okna neproniknutelný plášť, který vám zaručí:

  • stín,
  • klid,
  • soukromí
  • i bezpečí.

Sami si přitom vyberete vhodný materiál i tvar lamel, který se k vašemu domu nejvíc hodí.
Také venkovní rolety ROMA nabízejí i ovládání z mobilu nebo připojení do systému pro chytrou domácnost. Stačí tak jen jednou nastavit, kdy se mají zatáhnout, a o víc se nemusíte starat.

Chci venkovní rolety

Screenové rolety

Screenové rolety jsou ideální řešení, když chcete doma přirozené světlo a zároveň příjemné klima. Zastaví totiž až 70 % slunečních paprsků a 98 % UV záření.
Díky tomu budete mít doma dost světla a přitom příjemný chládek.
Sami přitom ovlivníte, kolik světla screenové rolety propustí. Záleží jen na výběru látky a její barvy.
Čím méně propustná roleta bude, tím větší získáte stín.
Navíc se hodí i na rohová okna. A díky speciálním čidlům dokážou reagovat na aktuální počasí – při silném větru se automaticky vytáhnou, a když vysvitne slunce, samy se spustí.

Také screenové rolety můžete ovládat elektronicky, z mobilu nebo je zapojit do systému pro chytrou domácnost. Přizpůsobí se vám tak ve všech ohledech!

Chci screenové rolety