Kompletní systém větrání s rekuperací tepla - správný výběr je zásadní

V dnešní době prudce roste poptávka po instalaci systémů řízeného větrání s rekuperací tepla. Nabízet správné komponenty pro větrací systém, který vždy funguje, vyžaduje velké zkušenosti. Proč tedy sáhnout po řešení Zehnder?

Stále více předpisů, norem a rostoucí požadavky na výkonnost a energetickou úsporu ztěžují nalezení vhodných řešení i snahu se odlišit. Zehnder má rozsáhlé zkušenosti ve vývoji, výrobě a distribuci systémů větrání a patří k průkopníkům na tomto trhu.

Zehnder Group
Komfortní větrání s rekuperací tepla, designové radiátory pro koupelny a obytné prostory, stropní sálavé vytápění a chlazení.

Desatero předností

Je důležité, aby jednotlivé součásti systému větrání na sebe plynule navazovaly a byly tak využity všechny vlastnosti pro maximalizaci uživatelského komfortu, ale i vlastního výkonu. Zjistěte, co nabízí léty prověřené systémy Zehnder, největšího evropského výrobce větracích jednotek s rekuperací tepla pro rodinné domy a byty s dlouhou tradicí.

  1. Kompletní systém. Komfortní pro všechny zúčastněné – systém Zehnder poskytuje všechny potřebné prvky od jediného výrobce. Perfektně sladěné komponenty lze snadno navrhovat, instalovat, provádět jejich údržbu a čištění. Uživatelsky přívětivá obsluha poskytuje komfort při každodenním ovládání.
  2. TOP parametry větracích jednotek. Ventilační jednotky Zehnder přesvědčují prvotřídním provedením, maximální energetickou účinností, nízkou spotřebou a výjimečně tichým povozem. Dosahují až 95% účinnosti rekuperace tepla.
  3. Optimalizace vlhkosti. Unikátní entalpické výměníky, které mohou být součástí téměř všech větracích jednotek, jsou schopné díky speciálním membránám z odváděného vzduchu předávat do přiváděného vzduchu nejen teplo, ale až 73% vlhkosti.
  4. Zdraví především. Originální filtry Zehnder splňují nejpřísnější kritéria normy „ISO ePM1". Zabraňují vdechování těch nejmenších částic a tím významně přispívají k lidskému zdraví.
  5. Hygienické rozvody. Patentovaný antibakteriální a antistatický povrch vnitřních rozvodů Clinside výrazně snižuje usazování prachu, zajišťuje čistý a hygienický provoz.
  6. Žádný průvan, atraktivní vzhled. Designové mřížky a ventily Zehnder se hodí do jakéhokoliv interiéru. Ploché ventily ComfoValve Luna díky své inovativní konstrukci s využitím tzv. Coandova efektu zajišťují extrémně tiché proudění vzduchu bez průvanu.
  7. Pro každý rozpočet. Zehnder nabízí širokou paletu výrobků a individuálních řešení vhodných pro každý rozpočet.
  8. Nejdelší záruka. Na všechny prvky komfortního větrání Zehnder lze získat prodlouženou záruku 5 let – a to bez cenového navýšení.
  9. Bezplatný návrh. Techničtí specialisté firmy Zehnder bezplatně navrhnou ten nejvhodnější systém větrání pro vybraný dům nebo byt dle platných norem vč. cenové nabídky s položkovým rozpočtem.
  10. Montáž a podpora. Zehnder nabízí špičkový servis před i po instalaci, zahrnující také poradenství před montáží včetně obhlídky přímo na stavbě, kvalitní instalaci a správné uvedení do provozu.

Závěrem

Systémy Zehnder jsou tedy jednoduché, účinné, komfortní. Zabezpečují minimální výměnu vzduchu požadovanou předpisy, snižují náklady na vytápění a po celý rok zajišťují příjemné vnitřní klima.

Více o přednostech systému větrání s rekuperací tepla i vlhkosti Zehnder

„Hvězdicovitě“ navržené rozvody vzduchu, hladký vnitřní povrch větracích trubek Zehnder a přístup ke všem součástem umožňují snadné a důkladné čištění.

Společnost Zehnder dodává ucelený systém řízeného větrání s rekuperací tepla. Sladěné, snadno kombinovatelné prvky umožňují kvalitní instalaci pro maximální spokojenost zákazníků.