Znáte našeho partnera pro tepelná čerpadla?

Je jím stále rostoucí česká firma Acond, která na trhu působí už více než 30let a kterou jsme si jako partnera vybrali na základě těch nejlepších referencí a zkušeností zákazníků. Pro vás, naše zákazníky, chceme samozřejmě to nejlepší a nejen reference nás přesvědčili, že Acond je to pravé.

A proč právě čerpadlo od firmy Acond?

Čerpadla si firma sama vyvíjí, vyrábí a testuje. To vše se děje v jihočeském Milevsku, kde má firma své zázemí. Tepelné čerpadlo vám nejen vyrobí, prodá a namontuje pod odborným dohledem, ale zároveň se o vás postará i do budoucna, třeba i za 20let, můžete si tak být jisti, že pokud se vám v čerpadle za dlouhá léta cokoliv porouchá, někdo z Acondu vám pomůže. Zařízení jsou připojená na centrální síť, kterou kontrolují technici, kteří mnohdy přijdu na závadu dříve, než si ji všimnete vy sami. Tepelnému čerpadlu od Acondu věříme i proto, že na něj dávají dlouholetou záruku.

Český výrobek

Kde se čerpadla Acond vyrábí?

Tepelné čerpadlo odborně nainstalujeme a postaráme se o něj i za dvacet let. Vyrobíme, správně nainstalujeme a vždy se postaráme.


Více informací

Jistota a výhody

Proč se spolehnout na naše čerpadlo?

Všechna tepelná čerpadla ACOND jsou připojena na dispečink výrobce. Pokud by se něco stalo, víme o tom dříve než vy a o servis se postaráme. Vy máte klid a jistotu.


Více informací

Neskutečná tichost

Aby se na vás nezlobili sousedi ani stavební úřad, vyrobili jsme asi nejtišší tepelné čerpadlo vůbec. Porovnejte nás s ostatními nebo požádejte o zaslání zpracovaného porovnání.


Více informací

Návratnost

Česká tepelná čerpadla Acond disponují tou nejvyšší kvalitou a účinností. Právě díky tomu je návratnost tepelného čerpadla Acond.


Více informací

Hlavní benefity tepelného čerpadla Acond?

Můžou se chlubit tichostí, například akustický výkon u modelu Acond Pro R 18kW je 49,3dB a v teple domácnosti ho ho ani neuslyšíte. Díky špičkové technologii a prvotřídním komponentům patří do energetické třídy A+++/A++. Dalším velmi cenným benefitem je určitě nerezové provedení, které zaručí dlouhou životnost a spolehlivost. A návratnost? Průměrná doba návratnosti investice do čerpadla Acond je 8-10let, záleží samozřejmě na tom, jaká je aktuální spotřeba energie na vytápění. Pro někoho možná paradoxně, platí, že čím více ročně protopíte, tím rychleji se vám investice vrátí.

Pokud se rozhodnete pro tepelné čerpadlo Acond, dostanete kvalitu od českého výrobce a především stabilní a dostupný zdroj tepla na dlouhé roky.

Původně jsme tepelná čerpadla jen dováželi ze Skandinávie. První vlastní zařízení jsme si vyrobili pro sebe v podstatě ze zvědavosti, další pak pro známé a od té doby postupně rosteme. Časem jsme přišli na to, že je dokážeme vyrobit levněji, ale přitom kvalitněji a lépe,“ popisuje začátky Jiří Hanus ml., spolumajitel společnosti ACOND, tradičního českého výrobce tepelných čerpadel, a vzápětí dodává: „Naším hlavním cílem byl vždy spokojený zákazník, nikoliv nízká cena na úkor kvality, a tak jsme velmi rychle přešli na českou výrobu tepelných čerpadel od základu.