Přihlaste se na webinář

Na druhou polovinu října jsme pro vás připravili dva webináře na téma Zpřísnění požadavků na energetickou náročnost rodinných domů od 1.1. 2022 a možnost čerpání dotací z nového dotačního programu Nová zelená úsporám NZÚ 2021+. Přihlašte se na ně a dozvíte se užitečné informace týkající se každého, kdo se rozhodne si v budoucnu postavit dům.

Pokud jste naše webináře nestihli, máte možnost se na ně podívat na Youtube kanále www.youtube.com/vybersidum

Webinář 1

Zpřísnění požadavků na energetickou (ne)náročnost rodinných domů od 1. 1. 2022 a způsob řešení v konkrétních příkladech

Termín: středa 20. 10. 2021 od 18:00

Délka: 90 minut

Popis: Víte o tom že se blížící významné zpřísnění požadavků na energetickou (ne)náročnost budov? Přísnější požadavky vejdou v platnost již od příštího roku. Konkrétně se jedná o zavedení požadavků na energetický standard tzv. Budovy s téměř nulovou spotřebou energie II. generace. Tento standard zavádí povinnost významnějšího zastoupení využívání obnovitelných zdrojů energie, resp. značné redukce spotřeby energie v budovách vyjádření tzv. primárními neobnovitelnými energiemi.

Vzhledem k blížícímu se konci roku jsme pro Vás připravili online webinář, ve kterém Vám představíme v čem zpřísnění požadavků spočívá a zejména Vám ukážeme, jak nové požadavky na rodinné domy splnit. Konkrétně Vám ukážeme mnoho různých možnosti vyhovujících kombinací technologií.

Na tento webinář bude navazovat další webinář zaměřující se na nové podmínky dotačního programu Nová zelená úsporám 2021+. Tento webinář proběhne v pondělí 25.října. V rámci tohoto webináře dojde k porovnání nových legislativních požadavků s požadavky nové dotace.

Více informací o přihlášení

Webinář 2

Představení nové dotace NZÚ 2021+ se zaměřením zejména na novostavby

Termín: pondělí 25. 10. 2021 od 18:00

Délka: 90 minut

Popis: Víte o tom, že od 12.října platí požadavky nové dotace NZÚ 2021+? Tato dotace plynule navázala na dotační program Nová zelená úsporám 2014+. Nová dotace ovšem přináší mnoho změn. Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na náš online webinář, ve kterém Vám představíme nové požadavky dotačního programu Nová zelená úsporám 2021+. Konkrétně se zaměříme zejména na možnosti čerpání dotací u novostaveb rodinných domů. Ukážeme Vám ale i možnosti dotací v případě rekonstrukcí. V rámci webináře porovnáme také požadavky nové dotace s legislativními požadavky platnými od 1.1.2022.

Věděli jste, že naše projekty splňují nové požadavky NZÚ již nyní?

Naše projekty typových rodinných domů máme připravené i pro dotační program Nová zelená úsporám 2021+. K našim typovým projektů je potřeba pouze doplnit projekt vzduchotechniky s rekuperací tepla a potřebné energetické hodnocení. V tomto případě je možné čerpat dotaci na dům ve výši 200 000 Kč a 35 000 Kč na zpracování projektové dokumentace. Nabízíme také projekty pro pasivní domy na které je možné čerpat dotaci ve výši 350 - 500 tis. Kč.

Více informací o přihlášení

Informace o přihlášení

Během webináře bude prostor na pokládání dotazů. Pokud máte již nyní nějaké dotazy, tak nám napište a my Vaše dotazy zařadíme do webináře.

Webináře bude vést náš energetický specialista Ing. Ondřej Židek (zidek@gservis.cz).

Přihlášení: k webináři se lze přihlásit prostřednictvím zaslání zprávy na email zidek@gservis.cz. Do názvu emailu prosím uveďte - Přihlášení k webináři 1 / webináři 2 - vaše jméno.

Den před webinářem Vám zašleme odkaz. Účast na webinář je zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. V rámci evidence Vám vystavíme pouze evidenční list o poskytnutí konzultace ohledně energetické náročnosti budov.

Pokud se webináře nebudete moci zúčastnit online, tak bude možné později zhlédnout záznam na našem youtube kanálu.