Rodinný dům Sigma

Tento dům, jako mnoho dalších, postavila jako dřevostavbu společnost NATUR HOUSE a nazvala ho Sigma. Projekt tohoto rodinného domu vznikl pod taktovkou projektantů společnosti G SERVIS a vycházel z požadavků a přání klientů.

Rodinný dům SIGMA s užitnou plochou 100 m² a dispozicí 4+1 je velmi komfortním bydlením pro 4-5 člennou rodinu. Dřevostavba SIGMA splní vaše očekávání, pokud si chcete dopřát kvalitní bydlení za rozumnou cenu. Tento dům je v nabídce také s menšími užitnými plochami 64 m², 65 m² a 70 m² a dispozicí 3+1.

Zveme vás do Lázní Bohdaneč, kde se tento vzorový  dům nachází, a kde vám ukážeme jeho možnosti.  V současné době je dům v hrubé stavbě zvenčí dokončený. Můžete tak posoudit kvalitu řemesla, sendvičové panely s  difuzně uzavřeným systémem, střešní krytinu MAXI DEK, okna SALAMANDER a tentokrát hnědý kompozitní fasádní obklad MAX EXTERIOR od výrobce FUNDERMAX.

Na první pohled se tento dům nejeví jako typický bungalov. Střecha se sklonem 35 stupňů tomuto domu přináší osobitost a odlišnost. Rodinné domy SIGMA tak mohou splnit i náročné podmínky jednotlivých místních regulativ.

Podívejte se na realizaci rodinného domu Sigma: