Rodinný dům Alfa 2

Dřevostavba střední velikosti, která postavena dle naší projektové dokumentace domu Alfa 2. Slavnostní předání rodinného domu Alfa 2 v provedení INDIVIDUAL 2012 proběhlo 17. 8. 2012.

Zajímavosti:

  • nadstandardní řešení tepelné izolace v podkroví
  • systém zalomených fasádních a střešních oken
  • tepelné čerpadlo
  • vchod z domu přímo do garáže

Při budování domu byla použita základová deska v provedení lehké zateplené konstrukce I ELEGOHOUSE 300 mm vložené do příčných stropních nosníků. Stavitelé zvolili finální podlahovou vrstvu ANHYDRITU AH 20. Střešní plášť je opatřený nadkrokevní tepelně izolační deskou TOPDEK 022PIR. Výrazným prvkem je samotná střešní krytina – pálená taška TONDACH STODO 12 ve vínové barvě, která na domě nádherně vyniká. Přehlédnout nelze ani osazení střechních oken ROTO do systémového límce nadkrokevní izolace. V průběhu výstavby mj. proběhla montážní příprava stěnových pouzer JAP pro posuvné dveře. V rodinném domě jsou veškeré přípojky inženýrských sítí – elektřina, voda, plyn, kanalizace.

Patrový dům má dispozici 6+1 s garáží, zastavěná plocha 121,5 m², podlahová plocha 189,41 m². Kompletní doba výstavby rodinného domu byla 3 měsíce a zvládly se během ní zapracovat i klientské změny, např. přístup z úklidové komory do garáže a zhotovení 3NP v půdním prostoru.

Podívejte se na realizaci rodinného domu Alfa 2: