Konfigurátor rodinných domů

Nabízíme vám jedinečnou možnost naplánovat si rodinný dům, přesně podle vašich představ. Spustili jsme revoluční webovou aplikaci Konfigurátor rodinných domů, která vám pomůže naplánovat rodinný dům od A do Z. 

V konfigurátoru si zadáte své požadavky, jako je počet místností a jejich plochy, vybavení domu a jeho okolí, technologické vybavení domu, typ stavebních materiálů, vzhled domu atd.

Na výběr je mnoho možností konfigurace a v jejím průběhu se interaktivně mění cena realizace domu (zobrazit si můžete cenu "na klíč" nebo "svépomocí") na základě zadaných parametrů. Díky napojení konfigurátoru na oceňovací soustavu ÚRS se tak dozvíte reálnou cenu vámi nastavených požadavků.

Součástí konfigurátoru je také interaktivní prostředí 3D vizualizací rodinných domů, ve kterých si můžete pohrát s vybraným domem - obarvit mu fasádu nebo vybrat barvu střechy, obkladů nebo barvu dřevěných prvků domu.

V blízké budoucnosti bude do konfigurátoru zapracovaný energetický modul, který vám spočítá energetickou náročnost budovy.

Výstupem z konfigurace je šikovný, podrobný protokol ve formátu PDF, který vám ulehčí komunikaci s projekční kanceláří.

Konfigurátor je přístupný z horní červené lišty, nebo ho najdete přímo na adrese konfigurator.gservis.cz