Užijte si příjemný chládek díky stínicí technice ROMA

Vytvořte si dokonalý domov, ve kterém vás sluneční paprsky poslechnou na slovo. Stačí k tomu jen málo – využít tu pravou stínicí techniku. Takovou, jakou přináší venkovní rolety a žaluzie od společnosti ROMA.

ROMA. Tři systémy. Jedna značka

Právě venkovní rolety a žaluzie ROMA patří k tomu nejlepšímu, co na trhu se stínicí technikou najdete. A zcela právem. Využívají totiž nejen 30 let vlastních zkušeností, ale také zkušenosti a znalosti architektů a řemeslníků.

Díky tomu neustále posouvají možnosti stínicí techniky, například prostřednictvím:

Špičková stínicí technika ROMA chrání před sluncem a nežádoucími pohledy. A co je nejlepší – ušetří vám až 40 % nákladů na vytápění i za klimatizaci.

Vyberte si tu svou:

Stínicí technika ROMA se přizpůsobí všem vašim požadavkům. Napište nám a společně najdeme nejlepší řešení pro váš domov.

Nezávazně poptat

Venkovní rolety ROMA - nejúčinnější ochrana před sluncem i zloději

Nenechte se už rušit ostrými slunečními paprsky. Zapomeňte na přehřátou pracovnu. A dejte sbohem vysokým účtům za energii. Toho všeho se můžete zbavit jednoduše a elegantně – pomocí venkovních rolet ROMA

Hlavní výhoda venkovních rolet je už v jejich umístění. Jsou totiž před oknem. Díky tomu zastaví sluneční paprsky dřív, než se dotknou skla a změní příjemné pokojové klima na pouštní vzduch. I v tom největším horku tak bude u vás doma příjemně.

Venkovní rolety ROMA - nejúčinnější ochrana před sluncem i zloději

Venkovní rolety ROMA

Bezpečí pro celou rodinu

Nejen, že jsou venkovní rolety do oken spolehlivým štítem proti slunci, ale stejně bojují i proti zlodějům. Vytváří totiž odolnou překážku, která k vám nikoho jen tak nepustí.

Díky speciálnímu vytvrzení odolají i té nejhrubší síle a navíc k nim můžete přidat například ochranu proti vytažení nebo pohybové  čidlo. A jakmile se k vašemu oknu přiblíží nezvaná návštěva, rolety vás na ni upozorní.

VYBRAT VENKOVNÍ ROLETY


Venkovní žaluzie ROMA, které se samy zatáhnou

Na jedné straně 100% ochrana před zvědavými pohledy a na straně druhé pohodlný a nerušený výhled. Že to nejde dohromady? Venkovní žaluzie do oken ROMA vás přesvědčí, že jde.

Venkovní žaluzie ROMA se systémem PURO

Hlavní plus venkovních žaluzií je v jejich umístění. Sluneční paprsky zastaví ještě před oknem a teplý vzduch zůstává venku. Na rozdíl od vnitřních žaluzií, které ho pustí dovnitř a teprve pak vytváří stín.

Jednoduché ovládání z telefonu

Venkovní žaluzie ROMA nespoléhají jen na motorový pohon a dálkové ovládání. Nabízí také mobilní aplikaci, se kterou mimo jiné naprogramujete, kdy a kde se mají žaluzie spustit.

Navíc je můžete zapojit i do systému pro chytrou domácnost.

VYBRAT VENKOVNÍ ŽALUZIE


Screenové rolety ROMA - hra světla a stínu.

Screenové rolety ROMA umístěné před oknem zajistí optimální klimatizaci vašich pokojů bez odloučení od okolního světa. Široký výběr barev splní každé vaše přání a díky vysoce kvalitním materiálům vás snadno ochrání před nepříznivým počasím.

Screenové rolety ROMA

Před nebo nad oknem?

Vy rozhodujete, jak by měla vypadat vaše screenová roleta! Protože existují kulaté, hranaté a zcela skryté systémy. Na jedné straně předsazené screenové rotely s hliníkovým kastlíkem jsou umístěny před oknem, takže nevznikají nepříjemné tepelné mosty. Na druhé straně jsou nadokenní screenové rolety s kastlíky z polyuretanové pěny rovnou společně s oknem osazeny do stavebního otvoru.

Protisluneční systémy ROMA:

  • Maximální ochrana proti slunci s maximálním rozlišením barev.
  • Letní světlo bez žáru.
  • Dálkové ovládání pro lepší pohodlí.
  • Odráží až 70 % slunečního záření.
  • Špičkový moderní textil.
  • Jedna textilní roleta, různé tkaniny

VYBRAT SCREENOVÉ ROLETY