Venkovní rolety ROMA – nejúčinější ochrana před sluncem i zloději

Nenechte se už rušit ostrými slunečními paprsky. Zapomeňte na přehřátou pracovnu. A dejte sbohem vysokým účtům za energii. Toho všeho se můžete zbavit jednoduše a elegantně – pomocí venkovních rolet ROMA

Hlavní výhoda venkovních rolet je už v jejich umístění. Jsou totiž před oknem. Díky tomu zastaví sluneční paprsky dřív, než se dotknou skla a změní příjemné pokojové klima na pouštní vzduch. I v tom největším horku tak bude u vás doma příjemně.

Bezpečí pro celou rodinu

Nejen, že jsou venkovní rolety do oken spolehlivým štítem proti slunci, ale stejně bojují i proti zlodějům. Vytváří totiž odolnou překážku, která k vám nikoho jen tak nepustí.

Díky speciálnímu vytvrzení odolají i té nejhrubší síle a navíc k nim můžete přidat například ochranu proti vytažení nebo pohybové  čidlo. A jakmile se k vašemu oknu přiblíží nezvaná návštěva, rolety vás na ni upozorní.

Rolety, které se samy zatáhnou

Venkovní rolety ROMA, které u nás najdete, vás ohromí i jednoduchou manipulací. Nabízí totiž ovládání:

  • Pomocí nástěnných spínačů a dálkového ovladače.
  • Prostřednictvím mobilní aplikace, ve které nastavíte, kdy se mají rolety zatáhnout.
  • Nebo díky systému pro chytrou domácnost, do kterého rolety zapojíte. A díky kterému rolety pohlídají teplotu ve vašem domě automaticky.

Stačí si jen vybrat!

Vybrat venkovní rolety


Rolety a žaluzie PURO, které neruší vzhled vašeho domu

Zapomeňte na roletové a žaluziové schránky umístěné na zdi. Známe elegantnější řešení – nadokenní rolety a žaluzie PURO, u kterých kastlík schováte přímo pod omítku. Nic tak neruší vzhled vašeho domu a nezmenšuje plochu oken.

Systémy nadokenních rolet a žaluzií PURO jsou perfektním řešením pro novostavby a rekonstrukce. Ke kompletnímu sestavení dochází již při výrobě oken. Systém tak tvoří kompaktní jednotku s každým typem okna, efektivně tak zabrání zbytečným tepelným ztrátám. Kastlík je navíc vyroben z tvrdé polyuretanové pěny, která zajistí ty nejlepší tepelně a zvukově izolační vlastnosti.

Systém PURO nabízíme pro nadokenní rolety a žaluzie. Volba je tedy jen na vás.

ROMA. Tři systémy. Jedna značka

Venkovní rolety a žaluzie ROMA patří k tomu nejlepšímu, co na trhu se stínicí technikou najdete. A zcela právem. Využívají totiž nejen 30 let vlastních zkušeností, ale také zkušenosti a znalosti architektů a řemeslníků.

Díky tomu neustále posouvají možnosti stínicí techniky, například prostřednictvím:

Špičková stínicí technika ROMA chrání před sluncem a nežádoucími pohledy. A co je nejlepší – ušetří vám až 40 % nákladů na vytápění i za klimatizaci.

Chci stínicí techniku ROMA


Bachl, spol. s r. o.

Skupina BACHL je známá generacemi pro inovativní vývoj, řešení, systémy a komponenty v řadě specializovaných oblastí stavebního průmyslu. V oblasti výplní stavebních otvorů máme v České republice více než 15 let zkušeností. V oblasti stínicí techniky spolupracujeme s jedničkou na německém trhu, firmou ROMA. Rolety, žaluzie a textilní rolety ROMA nabízejí víc, než jen pouhou ochranu před sluncem. Můžete ovlivňovat atmosféru a klima v místnosti, bezpečnost a energetickou efektivnost Vašeho domu. Důležité je i estetické hledisko. To vše je klíčem k úspěchu.

Bohumilice 70
384 81 Čkyně
Tel.: 388 303 220
E-mail: okna@bachl.cz
www.bachl-okna.cz