Jak vyzrát na nestabilní ceny energií?

Řešení se nabízí: a je dokonce obnovitelné a udržitelné.

Závislosti na cenách energií diktovaných dodavateli se lze do značné míry vyvarovat přechodem k některému z alternativních zdrojů energie. Ideální a snadno dostupnou variantu pak představují především čím dále oblíbenější solární technologie, které lze úspěšně využít jak pro rodinné domy, tak pro větší bytové domy ale i rozsáhlejší průmyslové budovy a sídla firem a institucí.

Kdy přejít na soláry?

Třeba právě teď. Výhod solárních systémů je hned několik: od nenáročné a rychlé instalace, přes mnohaletou životnost a poměrně rychlou návratnost investice až po možnost napojení fotovoltaických elektráren na další chytré technologie, které výrazně snižují závislost na vnějších zdrojích energie.

Slunce vám účty za elektřinu posílat nebude

Důvěra vložená v sílu slunečních paprsků se vyplatí. Úsporná fotovoltaická elektrárna vyrábí čistou energii z obnovitelných zdrojů, a to s nízkými provozními náklady. Kvalitní solární technologie navíc mají dlouhou životnost a jednoduše se udržují.
Hledání cest k dosažení energetické nezávislosti a soběstačnosti je jedním z dlouhodobých cílů ryze české společnosti NELUMBO. Již 20 let je její snahou přinášet zákazníkům kvalitní služby a nejmodernější technologická řešení v této oblasti. I proto je hrdým členem Solární asociace.

V čem je výjimečná fotovoltaická elektrárna od společnosti NELUMBO?

Nastartuje hned zrána

Když se na podzim začnou krátit dny a sluneční svit bude den za dnem ubývat, oceníte 135voltové startovací napětí měničů, které zajistí, že elektrárna začne pracovat již krátce po rozednění. Kvalitní startovací napětí a použité technologie vám umožní využít vlastní elektrickou energii, i když bude mlha nebo pod mrakem.

Silnější díky vyššímu výkonu

Fotovoltaickým měničem, tedy zařízením umožňujícím využít nahromaděnou energii k napájení elektrických zařízení, musí přirozeně disponovat každá solární elektrárna. S vyšším výkonem měniče ovšem bude mít vaše elektrárna větší sílu a díky střídavému výkonu 10kW a jednosměrnému od 15kW výše nabídne ideální poměr využitelné energie.
Na všechny měniče navíc zákazníci získají prodlouženou a rozšířenou záruku 5 let. Dobře sloužit přitom tato výkonná součást elektrárny umí třeba 25 let.

Baterie s mnohaletou výdrží

Důležitou charakteristikou každé baterie je počet možných nabití za předpokladu udržení stabilního výkonu. Baterie používané v systémech společnosti NELUMBO jsou testovány na úctyhodnou výdrž až 10 000 nabíjecích cyklů. Při běžné provozní zátěži je tak její garantovaná životnost o poznání více než 20 let.

Slunce vám to vrátí

Investice do solární elektrárny NELUMBO je dlouhodobě výhodným vkladem do budoucnosti. Její návratnost činí zhruba 8 let. Garantovaný poskytovaný výkon elektrárny však činí celých 30 let při zachování 80 % výkonu. Při minimálních provozních a servisních nákladech se proto jedná o unikátní možnost jak v dlouhodobém výhledu ušetřit značné množství financí a zároveň výrazně přispět k ochraně přírody.

Využití přírodní síly k ochraně přírody lze navíc podpořit sázkou na synergii mezi jednotlivými technologiemi. Vlastní elektřinu využijete také k dobíjení elektromobilu prostřednictvím domácí dobíjecí stanice. Kombinace solární elektrárny s tepelným čerpadlem či propojením s chytrými sítěmi dokáže energetickou soběstačnost vaší domácnosti zvýšit několikanásobně.

Podívejte se, kolik můžete ušetřit díky systému Nelumbo:

Kolik ušetřím

Nebo si rovnou spočítejte vlastní návratnost a úspory:

Kalkulace návratnosti

Pokud se rozhodnete pro fotovoltaiku od Nelumbo, budete zařazeni do celoroční soutěže o elektromobil TESLA 3.

Více o soutěži

Nelumbo Energy a.s.
tel.: 417 669 066
e-mail: nelumbo@nelumbo.cz
www.nelumbo.cz