Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

ZAHÁJENÍ STAVEBNÍHO ŘÍZENÍ JIŽ ZA 10 DNŮ …


Aby k realizaci došlo co nejdříve, dodáme vám potřebnou dokumentaci k zahájení stavebního řízení již do 10 pracovních dnů od objednání projektu a uhrazení zálohy:

  • Projekt rodinného domu, který slouží nejen pro stavební řízení, ale i pro vlastní realizaci stavby. Je zpracovaný podle vyhlášky 499/2006 Sb.
  • Projekt osazení domu *) na Váš pozemek, který řeší nejen umístění domu, ale i jeho napojení na inženýrské sítě, komunikaci a zásady organizace výstavby na pozemku.
  • Průkaz energetické náročnosti budovy je hodnotící dokument, který posuzuje úroveň energetického hospodářství objektu a na základě toho objekt zatřídí na stupnici energetické náročnosti (obdobně jako u domácích spotřebičů).
  • Klientské změny projektové dokumentace *) zpracované na základě Vašich požadavků v ceně od 900,- Kč.
  • Měření radonu na Vašem pozemku - zpracování protokolu o stanovení radonového indexu k doložení žádosti o zahájení stavebního řízení.


Poznámka
: Garance dodávky dokumentace do 10 pracovních dnů je platná u rodinných domů, které mají v objednávce dokumentace uvedené logo garance. *) Garance dodávky je platná od dodání potřebných dokladů a v případě součinnosti při zpracování (odsouhlasení návrhů úprav apod.).


Zeptejte se